Přírodovědecká fakulta Univerzity J.E. Purkyně v Ústí nad Labem

fakulta_roku2019.jpgFacebook Přijímací řízenívideo-banner.jpgfakulta-materialovy-vyzkum.jpg vite-co-to-je.jpgUCP.jpglogo bílý-page-002.jpgKP.jpg

Vážení návštěvníci webových stránek Přírodovědecké fakulty UJEP v Ústí nad Labem. Od 10. 6. 2019 jsou v provozu nové webové stránky na adrese https://prf.ujep.cz. Odkaz, který jste obdrželi, je bohužel starý. Obsah tohoto webu již není aktualizován, proto prosím využijte PŘESMĚROVÁNÍ NA NOVÝ WEB.

odkaz_novy_web.jpg

Letošní ročník akce Do práce na kole 2019, jehož jsme se zúčastnili pod hlavičkou týmu Příroda na kole, je za námi. A vedli jsme si dobře: pravidelnost týmu (tj. jak často jsme šli, běželi či jeli na kole či kolečkových bruslích) činila 79 %. Celkově jsme nachodili, naběhali a najezdili 2 308 km.

Pan tajemník ing. Petr Lauterbach v konkurenci všech účastníků z Ústí nad Labem skončil na krásném 3. místě (najezdil 1 38